kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • ובזה מתבאר לנו מה שבכמה מקומות בזוהר מכנה לתרי"ג מצוות - "תרי"ג עיטין דאורייתא", ובהרבה מקומות בזוהר קורא לתרי"ג מצות - "תרי"ג פקודין. בעה''ס, הקדמת פי חכם" Dabar aišku, kas parašyta kelete vietų „Zohare“ ir „Tikunim“,kad 613 priedermių yra vadinamos: „613 Toros patarimų“.Tačiau taip pat daugelyje vietų 613 priedermių yra vadinamos: „613 užstatų“. (Baal Sulamas „Įvadas į Pi Chacham“)

שלבי הסולם סביבה כגורם

Šlavei aSulam Aplinkos svarba

ravas Baruchas Ašlagas

Yra žinoma, kad žmogus daugeliu atvejų randasi tarp žmonių, kurie neina Tiesos (Toros) keliu. Todėl šių žmonių mintys yra priešingos žmonių, einančių Tiesos keliu, minčių.

115/119102.jpg

השלום

Taika

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Iš tikro, kiekvienas blaiviai protaujantis, pasižiūrėjęs į atsiveriančią realybę, randa joje du prieštaravimus nuo vieno krašto iki kito.

115/119101.jpg

שלבי הסולם מועדים נעשה נס לשושנים

Šlavei haSulam „Padarė stebuklą“

ravas Baruchas Ašlagas

Ir, jei mes stengsimės patikėti, kad mūsų darbas „suteikti malonią dvasią Kūrėjui“ yra mūsų naudai, mes galėsime pateikti Kūrėjui šiuos trūkstamus „maišus“ (iš pavyzdžio).

115/119100.jpg

Praktinė Halacha (Įstatymai)

Purimo šventė

I.M.Law

Purimo metu reikia išgirsti Megilat Ester skaitymą du kartus: prasidedant šventei, vakare, po „Maariv” maldos ir ryte – po „Šacharit” maldos.

115/119099.jpg

Praktinė Halacha (Įstatymai)

Šventės

I.M.Law

Pasninkas prasideda auštant, „Šacharito“ metu skaitomi ypatingi „slichot“, iš Toros skaitoma Moše malda, kurią jis pasakė po aukso veršio nuodėmės.

115/119098.jpg