kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • Linksmos Chanukos šventės! !חג חנוכה שמח
  • מעוז צור ושועתי לך נאה לשבח, תכון בית תפילתי ושם תודה נזבח. פיוט של חנוכה. Mano išsigelbėjimo stiprybės Uola, malonu Tave šlovinti, ištaisyk mano maldą (mano Maldos namus), ir ten paaukosiu Tau padėką. (Iš Chanukos pijuto (šlovinio dainos).

פתיחה לחכמת הקבלה

Įvadas į kabalos išmintį

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Išaiškinome teamin ir nekudot, kurie išėjo dviejuose Nekudim parcufuose: Aba ve Ima ir Išsut, ir kurie taip pat vadinasi A‘‘B – Sag.

115/119338.jpg

הסולם, פרקי חיים של תלמידי רבי יהודה לייב הלוי אשלג והרב ברוך שלום הלוי אשלג

Baal Sulamo ir rabi Barucho Šalomo mokinių biografijos

ravas Abrahamas Mordechajus Gotlibas

Jis pakilo virš šios logikos ir sudegino vaistus. Ir būtent dėka šio didelio tikėjimo mokytoju buvo išgelbėtas jo sūnus.

115/119337.jpg

פתיחה לחכמת הקבלה

Įvadas į kabalos išmintį

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Iš tikro baigėsi leistis visas Aba ve Ima achorajim, t. y. achapas, todėl, kai sudužo Melech aDaat Aba ve Imoje anuliavosi tik achapas, priklausantis Keter pakopai.

115/119336.jpg

שמעתי

„Šamati“

ravas Baruchas Ašlagas

Nors žmogus ir nejaučia Kūrėjo valdymo, tai nedaro jokio poveikio „viršuje“, t.y. viršuje nėra jokio pasikeitimo, kaip parašyta: „Aš savo vardo „Havaja“ nepakeičiau“. Ir visi pasikeitimai yra pas „gaunančius“.

115/119335.jpg

פתיחה לחכמת הקבלה

Įvadas į kabalos išmintį

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir kaip dėl sudužimo iš masacho de guf anuliuojasi bchinos dalet avijutas, taip šis avijutas anuliuojasi ir malchut amizdaveget, esančioje roš de Aba ve Ima.

115/119334.jpg