kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • כֹּל אֲשֶׁר תִּמְצָא יָדְךָ, לַעֲשׂוֹת בְּכֹחֲךָ עֲשֵׂה: כִּי אֵין מַעֲשֶׂה וְחֶשְׁבּוֹן, וְדַעַת וְחָכְמָה, בִּשְׁאוֹל, אֲשֶׁר אַתָּה הֹלֵךְ שָׁמָּה. קהלת ט' – י Viską, ką tik gali padaryti, daryk iš visų jėgų, nes nėra nei veiksmo, nei ataskaitos, nei proto, nei išminties pragare, ten kur tu eini. (Koheletas 9 – 10)

הקדמה לתלמוד עשר הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Todėl, kai žmogus nusipelno „Kūrėjo veido“ atvėrimo meilės lygyje, visi jo padaryti prasižengimai, netgi tie, kuriuos jis padarė tyčia, apsiverčia ir tampa priedermėmis!

115/115606.jpg

Praktinė Halacha (Įstatymai)

10-to teveto pasninkas

I. M. Lav

Keturios dienos metuose primena apie Šventyklos sugriovimą, ir jos atitinka 4 šios nelaimės etapus: tai 10 teveto, 17 tamuzo, 9 avo ir Gedalijos pasninkas. 10 teveto pasninkas tęsiasi nuo aušros iki saulėlydžio. Net jei ši diena išpuola penktadienį, yra pasninkaujama, nes yra parašyta: "...tą pačią dieną".

111/111013.jpg

מבוא לספר הזהר ל

Pratarmė knygai Zohar

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

„Jo Gyvybingumas“ reiškia „šviesą“, kuri yra apsirengusi „baltuose“ induose.

115/115605.jpg

התבוננות שבועית פרשת תרומה

Savaitinė įžvalga Toros daliai Truma

pagal mokyklą Hasulam, vad. ravo Adam Sinaj

Parašyta: „Ir kalbėjo Kūrėjas Moše: kalbėk Izraelio sūnums, tegul paima Man aukojimą, iš kiekvieno žmogaus, kurio širdis linksta į tai, paimkite Man aukojimą... Ir padarys Man šventovę, o Aš būsiu juose“ (Šmot 25 – 1, 2, 8).

107/107445.jpg

הקדמה לתלמוד עשר הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir visa tai ateina žmogui po „Kūrėjo veido“ atvėrimo. Tačiau, juk žmogus, būdamas „Kūrėjo veido“ paslėpime, kentė kentėjimus?

115/115604.jpg