Pirmyn < Pirmyn < [1] [2] [3] [4] [5] ... ... ... [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] ... ... ... [890] [891] [892] [893] [894] > Atgal > Atgal.
Ir nesistebėk tuo, nes panašiai yra ir mūsų materialiame suvokime. Pavyzdžiui paimkime mūsų sugebėjimą matyti, t.y. mes matome prieš save didelį, pilną ir nuostabų pasaulį. Tačiau iš tikro mes „matome“ visą šį pasaulį tik savo viduje.
„Žmogus turi galvoti apie tai, kad Kūrėjas yra geras ir darantis gerumą, todėl jis nori suteikti malonumą Kūrėjui. Tuo metu žmogus turi išmesti visas neigiamas mintis, parodančias jo trūkumus. Reikia negalvoti, jog jam trūksta Dangaus baimės, tikėjimo ir panašiai, ir tokiu būdu jis pritrauks sau tobulumą“.
Ir nusileido pasauliai iki mūsų materialios realybės, t.y. iki tos „vietos“, kur gali egzistuoti „kūnas“ ir „siela“, taip pat „sugadinimo“ ir „ištaisymo“ laikas.
Ir dabar gerai galime suprasti išminčių pasakymą: „Iškalta (charut) ant lentelių“, neskaityk „iškalta“ (charut), bet „laisvė“ (cherut), tai rodo, kad tapome laisvi nuo „Mirties angelo“.
9 avo – tai nacionalinio gedulo diena, skausmo dėl abiejų Šventyklų sugriovimo, dėl tremties pradžios ir dėl to atsiradusių bėdų kulminacijos taškas. Su šia diena susiję penki tragiški įvykiai.