kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • ועם כל המתבאר לעיל, תבין מה שנמצאים לפעמים בספרי הקבלה, כינויים וערכים הזרים מאד לרוח אנושי. בעה''ס, מהות חכמת הקבלה Dabar tampa aišku, kodėl kabalistinėje literatūroje mes galime sutikti „keistų“ ir „nepadorių“ pavadinimų. (Baal Sulamas „Kabalos išminties esmė“)

מבוא לספר הזהר יט

Pratarmė knygai Zohar

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Dabar paaiškinkime Trečią apribojimą.

115/115583.jpg

הקדמה לתלמוד עשק הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir kai žmogus nusipelno trečios Kūrėjo valdymo pakopos, t.y. Kūrėjo valdymo „užmokesčiu ir bausme“, kad „paliudija Žinantis paslaptis, kad žmogus jau nebesugrįš prie savo kvailystės“, žmogus tada vadinasi tik „nepilnas teisuolis“.

115/115582.jpg

מבוא לספר הזהר יח

Pratarmė knygai Zohar

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir kaip išaiškinome bendrai visų dvasinių A – B – J – A pasaulių suvokimo lygius, lygiai taip yra ir atskirai kiekviename pasaulyje, t.y. nuo Acilut pasaulio „viršaus“ iki Asija pasaulio „apačios“.

115/115581.jpg

התבוננות שבועית פרשת בא

Savaitinė įžvalga Toros daliai Bo

pagal mokyklą Hasulam, vad. ravo Adam Sinaj

Parašyta: „Ir pasakė Kūrėjas Moše, eik (eime kartu) pas faraoną, nes Aš užkietinau jo širdį, ir jo tarnų širdis, tam kad padėčiau šiuos ženklus jo viduje. Ir kad papasakotum savo sūnui ir savo sūnaus sūnui, ką Aš padariau Egipte, ir ženklus, kuriuos padėjau jame, ir sužinotum, jog aš Kūrėjas (Havaja)” (Šmot 10 – 1).

107/107441.jpg

הקדמה לתלמוד עשר הספירות

Įvadas į „Mokymą apie dešimt sfirot“

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

Ir nuo šio laiko, žmogus jau stengiasi vykdyti Torą ir priedermes „meilės, priklausančios nuo kokios priežasties“ aspekte.

115/115580.jpg