kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • אלו הנלכדים בקליפת תוהו, מוצאים עצמם תוהים על הראשונות. תמיהים הללו מדוע אינם מבינים מחשבותיו ודבריו ית'. הקדמת ספר הזהר קצ''ו. Tie žmonės, kurie yra pakliuvę į klipą „tohu“ (chaosas, abejonės), abejoja išminčių nustatytais „pagrindais“. T.y. tokie žmonės stebisi ir pyksta, kodėl jie nesupranta Kūrėjo minčių ir įstatymų. (Akdamat sefer aZohar 196).

פתיחה לחכמת הקבלה קעא, קעב  

Įvadas į kabalos išmintį

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

 
 
 

Uždaryti užduotį
                                                      171.


                                            Trečias pakilimas


Kai apatiniai pakelia man iš bchinos dalet avijuto, tada yra išanalizuojamas keter ir jechidos pakopos achapas, antros rūšies dešimties sfirot užpildymui.
Tai reiškia, kad šis mochinas šviečia į zat ir gufim aspektą, kaip A‘‘K parcufuose.
Ir kai šis mochinas praeina per A – B – J – A parcufus, tada kiekvienas parcufas kyla, didėja ir aprengia aukštesnį, pagal šio mochino dydį.                                                            172.


Taigi, kai mochinas ateina į pasaulio Acilut Atik parcufą, jis kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo Galgalta gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos, jechidą aspektą.


Kai mochinas ateina į pasaulio Acilut Arich Anpin parcufą, jis kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo A‘‘B gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos, chaja aspektą.


Kai mochinas ateina į pasaulio Acilut Aba ve Ima parcufą, jis kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo Sag gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos nešama aspektą.


Kai mochinas ateina į Išsut parcufą, jis kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo Ma gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos Ma aspektą.


Kai mochinas ateina į Acilut pasaulio Zon parcufus, jie kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo Ban gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos Ban aspektą.
Ir tada teisuolių sielų dalys n – r – n iš Acilut pasaulio parcufų Zon gauna jechidos šviesą.


Kai mochinas ateina į pasaulį Brija, jis kyla ir aprengia Acilut pasaulio parcufą Išsut ir gauna iš ten Acilut šviesos nešama aspektą.


Kai mochinas ateina į pasaulį Jecira, jis kyla ir aprengia Acilut pasaulio Zeir Anpin parcufą, ir gauna iš joAcilut šviesos ruach aspektą.


Ir galiausiai, kai mochinas ateina į Asija pasaulį, jis kyla ir aprengia Acilut pasaulio Nukvos parcufą, ir gauna iš jos Acilut šviesos nefeš aspektą.