kryptis – Baal Sulamas (Baal Sulamo)
Vidinės toros studijų centras, vidinės Toros mokymo namai
  • והנה הדרך הזאת היא הדרך הישרה, כי כיון שאין האדם משביע ולא מכריח העליונים, כי אם בכח מעשיו הטובים ובקדושתו. רבי חיים וויטל, ספר שערי קדושה Tai yra „tiesus kelias“, nes žmogus nesinaudoja aukštutinėmis jėgomis ir „neįpareigoja“ jas, o naudojasi tik savo gerų darbų ir šventumo jėga. (Rabi Chaimas Vitalis „Šventumo vartai“)

פתיחה לחכמת הקבלה קעא, קעב  

Įvadas į kabalos išmintį

Jehuda Ašlagas (Baal Sulamas)

 
 
 

Uždaryti užduotį
                                                      171.


                                            Trečias pakilimas


Kai apatiniai pakelia man iš bchinos dalet avijuto, tada yra išanalizuojamas keter ir jechidos pakopos achapas, antros rūšies dešimties sfirot užpildymui.
Tai reiškia, kad šis mochinas šviečia į zat ir gufim aspektą, kaip A‘‘K parcufuose.
Ir kai šis mochinas praeina per A – B – J – A parcufus, tada kiekvienas parcufas kyla, didėja ir aprengia aukštesnį, pagal šio mochino dydį.                                                            172.


Taigi, kai mochinas ateina į pasaulio Acilut Atik parcufą, jis kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo Galgalta gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos, jechidą aspektą.


Kai mochinas ateina į pasaulio Acilut Arich Anpin parcufą, jis kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo A‘‘B gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos, chaja aspektą.


Kai mochinas ateina į pasaulio Acilut Aba ve Ima parcufą, jis kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo Sag gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos nešama aspektą.


Kai mochinas ateina į Išsut parcufą, jis kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo Ma gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos Ma aspektą.


Kai mochinas ateina į Acilut pasaulio Zon parcufus, jie kyla ir aprengia pasaulio A‘‘K parcufo Ban gar, ir gauna iš ten A‘‘K jechidos šviesos Ban aspektą.
Ir tada teisuolių sielų dalys n – r – n iš Acilut pasaulio parcufų Zon gauna jechidos šviesą.


Kai mochinas ateina į pasaulį Brija, jis kyla ir aprengia Acilut pasaulio parcufą Išsut ir gauna iš ten Acilut šviesos nešama aspektą.


Kai mochinas ateina į pasaulį Jecira, jis kyla ir aprengia Acilut pasaulio Zeir Anpin parcufą, ir gauna iš joAcilut šviesos ruach aspektą.


Ir galiausiai, kai mochinas ateina į Asija pasaulį, jis kyla ir aprengia Acilut pasaulio Nukvos parcufą, ir gauna iš jos Acilut šviesos nefeš aspektą.